Techniki znakowania gadżetów reklamowych

Nasze produkty znakujemy w ponad 15. technikach starając się realizować wszystkie pomysły naszych klientów.

Tampondruk

Jest to najpopularniejsza metoda znakowania gadżetów reklamowych, ponieważ jest szybka i ekonomiczna. Jest wykorzystywana do druku na niemal każdej powierzchni, na materiale o dowolnym kształcie lub rozmiarze. Oprócz tego, daje możliwość drukowania w jednym lub wielu kolorach na większości produktów. Ta technologia wykorzystuje podkładkę silikonową do przenoszenia farby na przedmiot z drobnymi detalami i wysoką dokładnością. 

Sitodruk

Sitodruk jest tradycyjnym, opartym na farbach procesem zdobienia gadżetów reklamowych (dla produktów płaskich lub spłaszczanych) o wysokiej trwałości i dokładności kolorów. Podczas procesu sitodruku farba jest bezpośrednio rozprowadzana po powierzchni sita, a następnie utrwalana za pomocą obróbki cieplnej.

Transfer

Druk transferowy opiera się na tradycyjnym sitodruku, jednak zamiast bezpośredniego drukowania na materiale, projekt jest drukowany na papierze transferowym, a następnie wgrzewany za pomocą prasy termicznej. Druk transferowy ma zastosowanie do szerokiej gamy gadżetów reklamowych i ma kilka zalet w porównaniu z sitodrukiem.

Grawer

Grawerowanie wykorzystuje lasery do znakowania produktu. Powierzchnia praktycznie spala się podczas procesu tworzenia logo. Nawet małe logo można wydrukować dokładnie. Grawerowanie ma zastosowanie do metalu, drewna, szkła i niektórych produktów z tworzyw sztucznych.

Tłoczenie

Tłoczenie to elegancki proces, który zmienia powierzchnię materiału, który został wytłoczony, tworząc wrażenie 3D. Efekt ten osiąga się poprzez wciśnięcie specjalnie wykonanej matrycy na powierzchnię produktu.