Ceny w trakcie aktualizacji! W celu uzyskania dokładnej wyceny - prosimy o maila.

Be Creative – katalog kreatywnych gadżetów reklamowych

BE CREATIVE to specjalna kolekcja produktów, która pozwala tworzyć idealnie dopasowane i naprawdę wyjątkowe upominki reklamowe. Te elementy dają swobodę prezentowania marki za pomocą odważnych, pełnokolorowych projektów, które można łatwo zintegrować z wizerunkiem firmy. Niektóre produkty BE CREATIVE dają nawet możliwość łączenia i dopasowywania kolorów i materiałów części produktu lub projektowania niestandardowego kształtu, aby były bardziej wyjątkowe.

Poszukaj inspiracji w naszych grafikach – wykorzystujemy różnorodne wzory naturalne i geometryczne, a także zwierzęta w żywych kolorach, aby zilustrować wysoki poziom możliwości personalizacji.

UNIKALNY

Kolekcja BE CREATIVE umożliwia tworzenie wyjątkowych i zapadających w pamięć wiadomości i obrazów, oferując wysoki stopień personalizacji.

INNOWACYJNY

Kolekcja BE CREATIVE składa się ze specjalnych produktów, opracowanych i wybieranych ręcznie z myślą o kreatywności i specjalnym dostosowaniu. Nadruki są prawie w całości wykonane w technologiach cyfrowych, zapewniając kolorowe i wysokiej rozdzielczości efekty.

DOSTĘPNOŚĆ

Produkty BE CREATIVE są wykonywane na zamówienie w naszych własnych zakładach produkcyjnych lub montowane z naszego magazynu części. Są produkowane, montowane lub drukowane w Europie. Zapewnia to krótki czas dostawy i niską minimalną wielkość zamówienia, nawet w przypadku produktów wykonanych całkowicie na zamówienie.